english version Kontaktujte nás

Archiv novinekNOVINKY

Pojďte s námi měnit svět náboru!

Pojďte s námi měnit svět náboru!

Chceš pracovat na perspektivních pracovních pozicích? Rád/ráda hledáš nové přístupy s využitím sociálních sítí jako je Linkedin, Facebook nebo Twitter? Baví Tě nové technologie a mluvíš dobře anglicky? Pokud ano, toto je nabídka pro Tebe.

Více čtěte zde >>
Představení Michaely Ečerové

Představení Michaely Ečerové

Pokračujeme v představování klíčových členů našeho týmu. Michaela je naše odbornice na "lovení" analytiků do risku, crm, financí nebo collection. Co o sobě prozradila?
Více čtěte zde >>
Personální bezpečnost - Zaměstnanci jako bezpečnostní riziko

Personální bezpečnost - Zaměstnanci jako bezpečnostní riziko

Přinášíme vám odborný článek Ivany Spoustové, externí spolupracovnice Personal Connect.
Více čtěte zde >>
Rozhovor s Alexandrou Lemerovou v novém vydání Výjimečných žen

Rozhovor s Alexandrou Lemerovou v novém vydání Výjimečných žen

Přinášíme Vám nový rozhovor s Alexandrou Lemerovou z časopisu Výjimečné ženy. Chcete-li se o ní i o společnosti dozvědět více, podívejte se na něj!
Více čtěte zde >>

Společensky prospěšné aktivity

Charitativní bazar dámského oblečení má již tradici, na kterou navazujeme…

Jsme společensky odpovědnou firmou.

Drtivá většina lidí se asi shodne v názoru, že podnikání je především o penězích a o zisku. My jako společensky odpovědná firma se nespokojujeme jen s plněním povinností, které nám stanovuje zákon. Chceme dělat ještě něco navíc. V sociální oblasti se chceme věnovat několika filantropickým projektům, které navazují na aktivity naší zakladatelky Alexandry Lemerové z minulého roku, kdy spoluorganizovala dva Charitativní bazary dámského oblečení. Výtěžky obou bazarů přesahovaly každý 30 tisíc. Peníze byly věnovány Dětskému domovou Charlotty Masarykové na Zbraslavi v Praze http://www.ddzbraslav.cz/index.php. Za peníze z prvního bazaru byl dětem pořízen nový nábytek do herny. Druhý výtěžek byl použit na pokrytí částečných nákladů na ozdravný pobyt u moře. S tímto dětským domovem chceme spolupracovat nadále. Oceňujeme jeho velký úspěch v umísťování dětí v náhradních rodinách. Jeho krédem je, aby tu dítě pobývalo co nejkratší dobu a aby jeho situace byla vyřešena co nejdříve. V současnosti začínáme připravovat další ročník Charitativního bazaru.

Naše aktivity budeme postupně rozšiřovat. Chceme se věnovat podpoře vzdělávání dětí z dětských domovů. Zatímco v běžné populaci dosáhne vysokoškolského a vyššího odborného vzdělání každý čtvrtý člověk ve věku 20 až 29 let, mezi dětmi vyrůstajícími v dětském domově je to jen každé 171. Dítě z běžné rodiny tak má více než čtyřicetkrát větší šanci studovat vysokou školu. Vyplývá to z průzkumu, který zveřejnila organizace Spolu dětem o. p. s. Toto číslo považujme za alarmující. Vzdělávání a dosažení jeho úrovně je nejen základem pracovního úspěchu, ale i odrazovým můstkem dobře zformované osobnosti a kvalitního života.